Tere tulemast 40

Posted by

Miks ma nimetan ennast keskealiseks tüdrukuks? Sest ma ei suuda ennast ikka veel täiskasvanuks nimetada.

As-Much-As-You-Want-To-Plan-Wour-Life-It-Has-A-Way-Of-Surprising-You-With-The-Unexpected-That-Will-Make-Happier-Than-You-Originally-Planned

Kõik algas pool aastat enne 40 aasta sünnipäeva. Muremõtted, stress, unetud ööd, hirm saabuva vanaduse ees. See oli see hetk, kui ma sain aru, et me kõik vananeme ja kui number 4 on esimene number, siis enam ei lippa ma ringi maailmas nagu teismeline plika. Siis olengi vana sõna otseses mõttes. Pean hakkama käituma ja riietuma vastavalt vanusele…. See oli minu jaoks kohutav ülemineku periood.

Sest mulle meeldib käituda nagu laps: hüpata merelainetes, hüpata voodis, ronida puude otsa ja kividele, joosta igal pool ringi….teha rumalaid nalju.

Vaikselt hakkasid ka lapsed uurima, et mida ma oma sünnipäeval teha tahan. Ja ma tahtsin lihtsalt palju õhupalle…. ei mingit õhtusööki…. üks klubiõhtu lähedaste lapsikute sõpradega ja jääda elu lõpuni tüdrukuks.

Birthday Dresses
Birthday-40-pink-dress-and-yellow-dress-Aylake
birthday girl
Birthday Girl

Pärast klubiõhtut järgmisel päeval hakkasime õhupalle täis puhuma… 1500 õhupalli täis puhuda pole nalja asi. Puhuda veel on võimalik, aga sõlme tegemine muutus aina valusamaks ja valusamaks. Aja möödudes ilmusid meie koju palju õhupalli pumpe ja murumuna sõbrad tulid appi. Pool päeva puhumist ja tuba nägi välja päris vahva. Lõbu tervele perele. Eriti pesamunale.

Kõige lahedamad mälestused saigi tehtud kõige traagilise numbriga sünnipäevast 🙂

Ja siis sai sünnipäev läbi.

Olingi neljakümnene. Paari aasta jooksul olen aru saanud, et ainult minu keha muutub vanemaks… tekkisid pisikesed sangakesed….. nahk on memme moodi pehmeks muutunud…. iseloom on natuke rahulikum ja pehmem….

Aga mina ise olen ikka tüdruk. Lihtsalt keskealine tüdruk, ikka hüppan voodis, ja ronin puude otsas ja naljatan rohkem kui vaja.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.