Tere tulemast

Posted by

Tere tulemast argipäev

Tere tulemast!

Sa just piilusid arglikult uue inimese märkmiku lehele lootes leida midagi jahmatavalt uut ja huvitavat. Seda siin kindlasti kohe ei juhtu, sest staar pole veel sündinud.

Siin on kodu vaid ühele tavalisele keskealisele tüdrukule, kellel kunagi olid suured elu unistused.

Kuid siis saabus meeletu elutorm oma suurte tuulepuhangute ja paduvihmadega, peksis kõik unistused ja lootused laiali alustades uue ja mugava elustiiliga, mille nimeks on RUTIINNE ARGIPÄEV!

Tavalisel hommikul piilub päike taas magamistoa aknast sisse ja hakkab vaiselt põske paitama ja proovib silmalaugusid lahti kangutada. Keskealine tüdruk uneleb voodis ja tõmbab teki üle pea. Nii hea on ju hommikul olla oma mugavas voodis vaikses kodus pere keskel, kus on argipäeva rutiin kõik ära vallutanud.

Argipäev, kus esimese äratuse peale läheb pesamuna oma tööringile enne koolipäeva. Teise äratuse peale tuleb unelev keskealine tüdruk mugavast voodist välja, et panna kohvivesi keema ja teha valmis võileivad. Pesamuna jõuab selleks ajaks töölt tagasi ning võtab oma hommikusöögi enda tuppa kaasa, kus ta tavaliselt mängib PlayStationit, sööb ja veedab tunnikese enne kooli minekut. Heal juhul on ka Murumuna juba üles ärganud ja hakkab oma hommikusi asju ajama enne tööpäeva: telefon, meilid, SMSid, mõned mängud, kohvi, riietumine, mootorratta putitamine. Keskealine tüdruk alustab hommikul õhtusöögi tegemist ja koduste toimetuste tegemist. Kella kümneks on Pesamuna ja Murumuna kodust läinud ja ongi aega iseendale …. pärlimängud, trenn ja enesekaunistamine on igapäevane rituaal enne õhtust vahetust tööpäeval.

Keskööks on taas terve pere koos. Igaüks oma nurgas tegelemas oma virtuaalsete tegevustega.

Selline ongi argipäev keskealise tüdruku elus.

Kuid see kõik on nii igav ja väsitav, et nüüd tahaks hakata ka meelde tuletama, mis olid need unistused ja lootused enne elutormi. Ja hakata neid samm sammult lisama argiellu.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.